Yatağan Termik Enerji Üretim A.Ş'den eğitime destek

Toplum Destek Projeleri

Yatağan Termik Enerji Üretim A.Ş'den eğitime destek

Yatağan Termik Enerji Üretim A.Ş. pandemi sürecinde eğitime destek için Yatağanlı öğrencilere 100 adet tablet hediye etti.

Yatağan Termik Enerji Üretim A.Ş. pandemi döneminde online eğitime bilgisayar ve tableti olmadığı için katılamayan, ihtiyaç sahibi öğrencilere 100 adet tablet hediye etti. Yatağanlı öğrencilerin online eğitimden faydalanabilmeleri için hediye edilen tabletleri Yatağan Termik Enerji Üretim A.Ş. yetkilileri, Yatağan Milli Eğitim Müdürü Osman Alemdar’a iletti. Alemdar hediye tabletler için çok memnun olduklarını dile getirerek: “Yatağan Termik Enerji Ailesinin dezavantajlı çocuklarımızın eğitimine yaptığı bu katkıdan dolayı minnettarız. Bizleri ve sevgili çocuklarımızı yalnız bırakmadılar. Destekleri için kendilerine teşekkür ediyoruz.” Dedi.  

Dağıtılan tabletlerin üzerine: “Geleceğin mühendisleri, teknik personelleri olan siz kıymetli evlatlarımıza eğitim hayatlarındaki tüm emeklerinde küçük bir destek de bizden gelsin istedik.Bizler bugününüzü aydınlatalım ki sizler yarın bizim geleceğimizi aydınlatın. Tabletlerinizle tüm derslerinizi titizlikle takip edeceğinizi biliyoruz. Bizlere umut veren geleceğimiz siz sevgili çocuklarımıza iyi dersler diliyoruz” notları yazılarak çocukların mutluluğu paylaşıldı..