Haberler

Yatağan Termik Enerji Great Place to Work ®Enstitüsü Tarafından Sertifikalandırıldı

01.03.2021

Değerli Çalışma Arkadaşlarım, Yatağan Termik Enerji olarak, geçtiğimiz yıl başlattığımız, “harika iş yeri” olma yolculuğumuzda, şirketimizin iş yeri kültürü ve çalışan memnuniyeti konusunda global ölçekte hizmet veren Great Place to Work® Enstitüsü tarafından sertifikalandırılmaktan büyük mutluluk duyuyorum.

Değerlendirmelerinizle elde ettiğimiz bu başarı vesilesiyle, kurum kültürümüzü güven, takım ruhu, hakkaniyet ve açıklık üzerine kurmamızda çok büyük emekler veren siz değerli çalışma arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum. Özellikle son bir yılda aldığımız yolu görmek geleceğe dair inancımı ve güvenimi arttırdı. Bunun için de sizlere çok teşekkür ederim. Yolumuz daha çok uzun. Hep birlikte daha çok güzel işlere imza atarken birlik, beraberliğimizi ve çalışma uyumumuzu arttıracağız. Bugün bizlere gösterdi ki bu büyük aile her ferdini hiçbir ayım gözetmeksizin bağrına basıyor. Uzun yıllar birlikte çalışmak için can atıyor. Ülkemiz ve tüm dünya için oldukça zor bir yılı geride bırakırken bütün zorlukların altından birlik olarak, şirketimizi sahiplenerek kalkabileceğimizi gördük. Bu süreçte sizlerin sağlığı ve mutluluğu, şirketimizin en önemli gündemiydi.

Çünkü biliyorduk ki; bir kurumun başarısına yön veren, geleceğini tayin eden; mutlu çalışanlar. Yatağan Termik Enerji olarak, kurumsal değerlerimizde olduğu gibi daima insanı odağımıza alarak, takım ruhuyla, el birliğiyle bu başarıyı sürdürülebilir hale getirmek üzere çalışacağız. Hep beraber, şirketimizi bundan sonraki senelerde de “harika bir iş yeri” olarak tutacağımıza gönülden inanıyorum. Yatağan Termik Ailemizi bir kez daha bu güzel başarıdan dolayı tebrik ediyorum. Sevgilerimle Korhan TİRYAKİ Termik Santraller Genel Müdürü